بازدید کل: 715302

بازدید امروز: 58

بازدید دیروز: 167

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت


قبل از استفاده از امکانات سایت شما باید این توافقنامه را مطالعه، قبول و رعایت فرمایید و درصورت عدم رعایت قوانین کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به کاربر می باشد و سايت هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.


کاربر موظف است از نام و نام خانوادگی و مشخصات حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نماید و در هنگام ثبت نام از حروف لاتین برای نام و نام خانوادگی استفاده نکند.


قرار دادن آگهی غیر مجاز مستهجن، افترا آمیز، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی، در سایت ممنوع است

 


سایت ما مسئولیت مطالب، محصولات و فایل های قرار داده شده توسط کاربران را به عهده نمی گیرد و مسئولیت کامل آن بر عهده کاربر ( عضو مربوطه سایت ) می باشد و درصورت مشاهده یا گزارش هر گونه تخلفی از سوی کاربران بدون اطلاع قبلی کلیه امکانات کاربر مسدود می گردد.

کاربر موظف است در قسمت تماس با ما ، تلفن  یا شماره موبایل  و آدرس ایمیل خود را جهت ارائه پشتیبانی به موقع و مناسب قرار دهد.


کلیه اطلاعات کاربران اعم از اطلاعات شخصی ، اطلاعات مشتریان، فایل های شخصی و ... نزد سایت محفوظ بوده و سایت خود را موظف به امانت داری می داند.

 

تاریخ ارسال: 1394/7/27
تعداد بازدید: 2408