بازدید کل: 716852

بازدید امروز: 84

بازدید دیروز: 180

اتاق نشیمنی با دکوراسیون مخصوص شما

شما می توانید با اندکی تغییر به فضایی با ویژگیهای دکوراسیونی خاص خود دست یابید، فقط کافیست انتظارات خود از فضا را مشخص کنید.

 

دکوراسیون راحت و غیر رسمی
 مهم ترین اصل در دکوراسیو نهای راحت و غیر رسمی این است که هر آنچه را دوست دارید و با آن احساس راحتی می کنید،در دکوراسیون خانه خود استفاده کنید و تنها به راحتی و آرامش خود در دکوراسیون بیندیشید.

 عناصر لازم و تاثیرات دکوراسیون غیر رسمی:
 پارچه های کتان و پنبه ای
 پارچه های خواب دار و بافته شده
 گرما و راحتی
 اشکال ساده
 زندگی آسان
 عناصر کاربردی نه گران قیمت


دوستداران صلح و آرامش
 اگر زندگی مجردی را تجربه می کنید، رسیدن به آرامش و انجام تمرینات آرامش بخش در خانه برای شما کاری بسیار آسان است، اما اگر در خانواده ای چند نفره زندگی می کنید، باید به دنبال راهی برای ایجاد آرامش و سکون باشید که برای بقیه افراد مزاحمتی ایجاد نکند. مهم ترین اصل  برای طراحی چنین فضایی استفاده از مواد طبیعی ، رنگهای خنثی و ملایم است. حتی می توانید کنجی دنج و آرامش بخش هم برای خود ایجاد کنید تا در مواقع لزوم به آن پناه ببرید.

 ملزومات خانه صلح و آرامش:
 رنگها و مواد طبیعی
 بافتهای لطیف و نرم
 عایق بندی صوتی


دکوراسیون خلاقانه
 دکوراسیونی خلاقانه محسوب می شود که فرد در آن با ترکیب سبک های مختلف مانند مدرن و کلاسیک و همچنین افزودن آثار هنری جذاب، دکوراسیونی متفاوت خلق کند. برای ایجاد یک دکوراسیون خلاقانه می توانید با بافت ها، مواد و اشکال مختلف به شکلی هنرمندانه بازی کنید و به صورتهای متمایزی آنها را کنار بچینید.

 حقایق هنری که نباید از آنها غافل شوید:
 تمها و مجموعه های رنگی
عتیقه ها و مدرن ها ( یا تلفیقی از آنها)
تاثیرات فرهنگی و محیطی
قابلیت بافت ها
 

 
دکوراسیون افراد فعال
برای افرادی که  بیشتر از استراحت، خود را به انجام فعالیت های مورد علاقه شان سرگرم می کنند، وجود سطوح کار متنوع و فضایی برای تجهیزات کامپیوتر و همچنین فضای ذخیره سازی بیشترمانند قفسه و طبقات منعطف در دکوراسیون خانه به اندازه مبلمان و کاناپه مهم است.

 موارد قابل توجه در این سبک از دکوراسیون:
میزان کار آمد بودن فضا
 نگهداری و نظافت آسان
 مواد با دوام
 تجهیزات خوب و ایده آل


دکوراسیون شیک
برای داشتن دکوراسیونی شیک باید در استفاده از پالتهای خنثی، اعتماد به نفس بالایی داشته باشید و در عین حال بدانید چگونه از رنگ یا رنگهایی خاص و برجسته یا لوازم جانبی در دکوراسیون استفاده کنید. شکلهای کلاسیک، خطوط صاف و واضح با کیفیت بالا از جمله ویژگیهایی هستند که در هر دکوراسیون شیکی خواهید دید. اضافه کردن عنصری به دکوراسیون که بتواند آن را متمایزجلوه دهد هم، از اهمیت بالایی برخوردار است. این عنصر می تواند رنگی تند و متمایز، نورپردازی خاصی یا اقدامی متفاوت در چگونگی رنگ آمیزی باشد.

 عناصری که در دکوراسیون شیک دیده میشود:
 خطوط صاف و واضح
 تمایلات مینیمالیستی
 طر حهای کلاسیک
 پارچه کتانی و پشمی
 مخمل و داماسک
 چوب یا لمینیت ملایم و کمرنگ
 دیوا رهای پانلدار
 استیل و شیشه

 

 

منبع : سایت ساختمون
 


 

 

تاریخ ارسال: 1394/9/22
تعداد بازدید: 7165
ارسال نظر