بازدید کل: 704388

بازدید امروز: 163

بازدید دیروز: 160

وقتی کاغذ روی دیوار حمام نقش بازی می‌کند

استفاده از کاغذ دیواری‌هایی با نقوش هندسی از محبوب‌ترین مدل‌ها بوده که به‌خصوص برای سرویس کودکان بسیار مناسب است. این مدل به سرویس رنگ و شکل تازه‌ای داده و نیازآنان به استفاده از تزئینات مختلف را از پاسخ می‎گوید.

حتی اگر حمام کوچکی دارید، بازهم دلیل نمی‌شود که اگر موجب شادی و لبخند شما می‌شود، از کاغذهای گلدار و زنانه استفاده نکنید. این امر موجب ایجاد فضایی تازه می‌شود که از صرف زمان در آن لذت خواهید برد و می‌توانید برای مدت طوانی حمام کنید.  

طرح و بافت روی دیوار، چشمان شما را خوشحال می‌کند. اگر در حمام شما از رنگ طلایی استفاده شده، از کاغذی استفاده کنید که روی آن نقش و طرح‌هایی وجود داشته باشد. از تاثیری که طرح های روی دیوار خواهند گذاشت، راضی خواهید بود.

آقایان محترم! فکر نکنید شما را فراموش کرده‌ایم. اگر می‌خواهید دکوراسیونی مردانه اما زیبا داشته باشید، به این تصویر دقت کنید. از هر رنگی که استفاده کنید، آبی، قهوه‌ای، سبز یا قرمز، باز هم فضایی مردانه و زیبا خواهید داشت. 

وقتی که دچار تردید شدید، از طرح‌های خال خالی استفاده کنید. که این بدان معناست که هیچ گاه نیازی به ایجاد تغییر در آن نخواهید داشت

سیاه و سفید بهترین ترکیب رنگی است. حتی استفاده از طرح های سیاه و سفید در حمام، به آن جلوه بسیار زیادی می‌بخشد. استفاده از کاغذ دیواری سیاه سفید، گلدان و همه چیز عالی خواهد بود.

هیچ حمامی آنقدرها کوچک نیست که در آن نتوان از کاغذ دیواری استفاده کرد. حتی در کوچکترین دیوارها نیز می‌توان از کاغذهای جالب و زیبا استفاده کرد. پس زمینه‌های تیره قطعا فضا را بزرگتر جلوه می‌دهند اما شما می‌توانید از هر رنگی که دوست دارید استفاده کنید.

آیا از استفاده از رنگ‌های روشن در حمام آرام و بی‌رنگ خود، نگران هستید؟ می‌توانید از رنگ‌های کرم و طوسی استفاده کنید. این رنگ بسیار آرام بوده و بدون ایجاد مزاحمت، به رنگ‌های دیگر جلوه و زیبایی می‌بخشد.

شاید این طرح برای شما کمی عجیب به نظر برسد. خب چه کسی است که از دیدن طرحی زیبا روی دیوار حمام خود، لذت نبرد؟ این کاغذ دیواری رنگین و گلدار، روی لب‎های شما لبخند آورده و به آن انرژی و نشاط منتقل می‌کند.

از هر رنگی که در حمام خود استفاده می کنید باید دقت داشته باشید که با دیگر وسایل و دکوراسیون شما هماهنگی داشته باشد. اگر بعضی طرح‌ها برای شما تکراری و یکنواخت هستند، می‌توانید از طرح‌های گلچین شده و ترکیبی استفاده کنید. تنها چیزی که حائز اهمیت است این است که هر بار که وارد حمام می شوید، از دیدن آن لذت ببرید.

 

 

 

 

تاریخ ارسال: 1394/9/19
تعداد بازدید: 8973
ارسال نظر