بازدید کل: 716844

بازدید امروز: 76

بازدید دیروز: 180

استفاده از رنگها در اتاق خواب

 

تکنیک هایی که به اتاق خواب شما آرامش و زیبایی میبخشد. اگر به دنبال ست کردن همه چیزهای اتاق به یک رنگ هستید، این کار را خلاقانه انجام دهید و از سایه های مختلف یک رنگ کمک بگیرید.

صورتی هم رنگ آرامش است و هم رنگ رمانس. ترکیب صورتی و قهوه ای ترکیب بسیار شیک و زیبایی است. در کنار آن رنگ های روشن استفاده کنید.

رنگ آبی رنگ آرامش است و استفاده از سایه های مختلف آبی، از آبی کمرنگ گرفته تا سرمه ای می تواند بهاتاق خواب آرامش ببخشد. طرح های گله و بته را با راه راه و ساده ترکیب کنید تا بیشتر به چشم بیاید. یادتان باشد که اگر پس زمینه خنثی باشد، این رنگ ها توجه بیننده را جلب می کنند.

برای ساده پسندها می گوییم که کمترین طرح و نقش را در اتاق خوابشان پیاده کنند و از رنگ های خنثی استفاده کنند.

حتی اتاق خواب های شلوغ سبک آسیایی نیز می توانند آرامش بخش باشند، در صورتی که هارمونی در فضا حس شود. بالش ها، فرش و دیوارنقش هماهنگی کاملی با اجناس چوبی اتاق دارند.

برای بعضی ها نیز سفید علاوه بر پاکی و تمیزی مظهر آرامش است. اگر می خواهید اتاق خوابتان را تمام سفید ست کنید، حداقل در بافت ها تنوع ایجاد کنید.

اگر به دنبال ست کردن همه چیزهای اتاق به یک رنگ هستید، این کار را خلاقانه انجام دهید و از سایه های مختلف یک رنگ کمک بگیرید. سعی کنید در این موارد همه چیز بدون طرح و گل باشد و فقط یک یا دو تابلوی پر نقش و نگار آویزان کنید.

همه ما در کودکی تاب بازی کرده ایم و بدمان نمی آید که خلاقیتی این چنین در اتاق خوابمان به خرج دهیم. در این صورت بهتر است رنگ های شادی مانند نارنجی و قرمز را نیز جسورانه بکار ببریم

تاریخ ارسال: 1394/3/23
تعداد بازدید: 6471
ارسال نظر