بازدید کل: 715846

بازدید امروز: 56

بازدید دیروز: 173

ایده های جدید برای دکوراسیون داخلی

چند ایده جالب برای تغییر چیدمان در دکوراسیون خانه

تغیبر چیدمان داخلی از جمله رنگ و هارمونی وسایل در تغییر دکوراسیون داخلی نیازمند  وقت و هزینه ی زیاد نمی باشد. اگر به طورکلی بدنبال چند ایده جذاب برای طراحی و تغییر دکوراسیون داخلی و منزل برای تغییر دادن منزل و مکان زندگی خود می باشید بهتر است نکات زیر را مورد توجه قرار دهید.

 

چیدمان وسایل و مبلمان و تمام لوازم خانه را جابجا کنید و تغییر دهید: در حقیقت مبلمان را از نزدیکی دیوار جابجا کنید و در این تلاش باشید تا آنها در زوایای جدیدتری چیدمان کنید. به طور مثال قرار گیری کاناپه ها به صورت مورب و کج در یک اتاق نشیمن تکی و باریک باعث می شود که آن اتاق بزرگتر به نظر برسد.  

ایده های جدید برای دکوراسیون داخلی 2

یکی از دیواراها را به سلیقه خود رنگ کنید: در این روش یک دیوار مهم خانه که در اهیمت زیادی از نظر دکوراسیون داخلی دارد را با رنگ دلخواه خودتان رنگ آمیزی کنید. در این راستا می توانید که انواع مختلفی از تابلوها و لوازم هنری را به دیوار مورد نظر آویزان کنید و مبلمان جدید و شیکی را نیز در آن قسمت تعبیه کنید این نکنه نیز مهم می باشد که رنگ آن با دیگر لوازم داخلی خانه هارمونی داشته باشد. 

 

می توانید از طبیعت نیز الهام بگیرید و از گل و گیاه استفاده کنید: گل و گیاه می تواند حس و حال تازه ای به خانه و منزل بدهد. در صورتی که علاقه ای به رسیدگی به گل و گیاه و استفاده از المان های سبز و طبیعی ندارید، می توانید از گل ها زینتی و درختچه های مصنوعی زیبا کمک بگیرید. در دنیای امروزی و پیشرفت تکنولوژی کیفیت گل های غیر طبیعی هم آنقدر عالی می باشد که تشخیص آن با گل های طبیعی غیرقابل دیدن می باشد.

 

یک قالیچه زیبا و محلی با نقوش سنتی در نقطه ای بیندازید: قالیچه های سنتی و محلی ابزار بسیار مناسبی برای مکان نشیمن و قسمتی که افراد با همدیگر صحبت می کنند می باشد. قالیچه ای زیبا و سنتی و متناسب با اسباب و لوازم اتاق را مدنظر بگیرید و آن را در قسمت پایین میز گفتگو بیندازید.

 

تابلوهای دکوراتیو و آینه تزینی را از دیوارها آویزان کنید: تابلوهایی آویزان کنید که شخصیت و درونیات خودتان را منعکس کند. سعی کنید از قاب های تزئینی تر و زیباتر استفاده کنید. هنگام آویزان کردن دقت کنید که تابلو از هر قسمت خانه قابل مشاهده باشد و گیرا باشد.

 

 مجسمه ها را در یک جا جمع کنید: مجسمه ها و پیکره های کوچک و مرتبط با هم را در قسمتی از خانه که مورد توجه است کنار هم قرار دهید. این مجسمه ها را به صورت های فانتزی و متنوع بچینید. 

 

 

تاریخ ارسال: 1394/9/2
تعداد بازدید: 11230
ارسال نظر