بازدید کل: 704935

بازدید امروز: 235

بازدید دیروز: 255

 4 ویژگی از رهبران جوان موفق

تمرکز و پافشاری روی اهداف یادگیری و ترکیب آنها با تجربه در محیط کاری خود بهترین راه برای تبدیل شدن به یک رهبر موفق در دنیای امروزی است. همواره رهبران موفق در هر شرایطی تمایل به یادگرفتن مطالب ارزشمند دارند. در این مقاله، چهار اولویت اصلی برای تبدیل شدن به یک رهبر موفق بیان داده می شود:

√ دنبال کردن احساسات:
اگر در محیطی مشغول به فعالیت باشید که احساسات شما هم دنبال می شود، انرژی که بابت کار می پردازید افزایش خواهد یافت و دیگران هم متوجه این امر می شوند و به طور حتم زبان بدن هم تاثیر فراوانی روی برانکیختن احساسات تک تک اعضای سازمان خواهد داشت. پس رهبر موفق باید عاشق کسب و کار خود باشد تا بتواند از پرسنل سازمان برای رسیدن به قله های موفقیت شرکت استفده کند.

√ شنیدن و مشاهده کردن و شناخت فردی
اکر شما تمایل دارید رهبری موفق از میان رهبران دنیا شوید، درباره شخصیت افرادی که با آنها کار می کنید باید یاد بگیرید. نقاط قوت، نقاط ضعف و انگیزه های آنها را شناسایی کنید. درباره تجارب زندگی آنها یاد بگیرید. از نقاط قوت اعضای سازمان برای پیشرفت شرکت استفاده کنید و نقاط ضعف آنها را به نقاط قوت تبدیل کنید.

√ یکدلی
بدون شک هیچ نیرویی بالاتر از یکدل شدن در سازمان نیست. در رهبری، از فرصت هایی استفاده کنید که همکارانتان را در حالیکه با مشکلاتی مواجه شده اند بتوانید درک و آنها را کمک کنید. این عمل به افزایش ارتباطات درون سازمانی منجر خواهد شد و اعتماد به نفس را در شرکت بالا می برد.

√ آگاهی از خود
از امروز، هر چیزی را که می تواند در محیط اطراف شما تاثیر بگذارد شناسایی کنید. اینکه رفتار و عمل های ما روی دیگران چطور تاثیر می گذارد زمان زیادی می برد. پس برای شروع بهتر است نکات منفی پیرامون خود را حذف و به نکات مثبت تبدیل کنیم.

تاریخ ارسال: 1394/3/12
تعداد بازدید: 4771
ارسال نظر