بازدید کل: 704932

بازدید امروز: 232

بازدید دیروز: 255

پنجره‌ی دورو

 

 

بگذارید گاهی گلدان‌هایتان پشت شیشه، باران بخورند! پنجره‌ی دورو با قابلیت چرخش 360درجه این انکان را به شما می‌دهد که یک طرفِ شیشه را تمیز کنید و بعد، آن را 360درجه بچرخانید و طرفِ دیگرش را هم دستمال کنید. این‌طوری همیشه شیشه‌ی پنجره‌تان تمیز خواهد ماند. هم‌چنین می‌توانید گلدان‌هایتان را یک سمتِ پنجره بچینید و هر از گاهی بگذارید از هوا، نور آفتاب و احتمالاً باران پاییزی استفاده کنند! تصاویر ادامه‌ی مطلب گویاتر است.


 

دوش کف‌ساز

 

این ایده‌ی منحصربه‌فرد کار حمام کردن را بسیار آسان می‌کند، هم‌چنین کمک می‌کند تا آب کمتری مصرف شود. یک محفظه‌ی صابون و یک سیستم کف‌ساز در پایین دوش نعبیه شده که با باز کردن شیر آن (شیر صفحه‌ای شکل)، هوا و آب با صابون مخلوط می‌شود و کف حاصل، از طریق دوش کوچک‌تر پاشیده خواهد شد. عکس‌های ادامه‌ی مطلب به خوبی گویای قسمت‌های مختلف این سیستم دوش هستند.

طراح: David Feng

 
 
 

 

دکور شناور

 

برای مستاجرهایی مثل ما که صاحبخانه‌شان گفته حق ندارید دیوارها را سوراخ کنید اما دلشان ضعف می‌رود برای این‌که چیزهایی را روی دیوار وصل کنند! این قفسه‌های آزاد و رها با نخ نازک اما بسیار محکمِ ماهیگیری به هم وصل شده‌اند تا شما بتوانید هرچیزی دوست دارید را روی انها بگذارید یا به دیوار تکیه بدهید.


طراح: Fredric Julian Ratsch
 

منبع: http://www.websyndic.com

 

 

تاریخ ارسال: 1394/5/24
تعداد بازدید: 5764
ارسال نظر