بازدید کل: 714838

بازدید امروز: 110

بازدید دیروز: 189

بامبو فرش تصویری

بامبو فرش تصویری


فرش از دیر باز در خانه های ما جایگاه ویژه‌ای دارد. و همیشه از اقلامی بوده که در دکوراسیون داخلی نقش ویژه ای داشته است. وجایگاه ویژه‌ای در بین ما ایرانیان داشته است.  فرش ها جدا از اینکه پوششی برای کف های خانه های ما می‌باشد امروزه بیشتر به جنبه زیبایی این فرش ها توجه ویژه ایی میشود.

بامبو فرش , فرش بامبو ارزان ,

و سعی میکنند از فرش هایی استفاده کنند که به راحتی بتوانند آن را با سایر لوازم دکوراسیون داخلی هماهنگ کنندویک زیبایی بی نظیر را برای ما ایجاد کنند. یکی از این فرش ها که از دیر باز در بین ما جایگاه ویژه ایی داشته است فرش های بامبو می‌باشد. فرش های بامبو که مواد اولیه آن طبیعی می‌باشد از چوب گیاه با مبو ساخته شده است .

بهترین وطبیعی ترین محصولی است که امروزه در خانه ما به خاطر زیبایی وتنوع آن به فراوانی استفاده میشود . فرش بامبو این قابلیت را دارد که در انواع ساده ، طرحدار ، وتصویری تولید میشود ودر اختیار دوستداران وعلاقه مندان این فرش قرار میگیرد. فرش بامبو ساده، که از این نوع فرش نسبت به انواع دیگر فرش های بامبو به خاطر قیمت مناسب تر وکیفیتی که این فرش دارد ومیتوان به آسانی آن را با سایر دکوراسیون منزل هماهنگ کرد از اهمیت ویژه ای بر خوردار است واین از مزیت های این نوع فرش می‌باشد . 

بامبو فرش طرح دار ،نیز در انواع مختلفی از طرح های هنری و گرافیکی تولید وروانه بازار میگردد و به آسانی میتوان آن را با دکوراسیون منزل هماهنگ کرد ویک زیبایی منحصر به فرد برای خود ایجاد کرد. این نوع فرش با طرح های ورنگ های شادی که در ترکیب آن بکار میرود استفاده از آن در جای جای منزل بسیار دیدنی ولذت بخش است.

بامبوفرش , بامبو , بامبو تصویری

نوع تصویری فرش بامبو امروزه پر فروش ترین ومورد استقبال ترین فرشی برای کسانی که به زیبایی دکوراسیون منزل اهمیت میدهند. می‌باشد ومایلند دکوراسیونی مطابق با پیشرفت های روز دنیا داشته باشند از این فرش بامبو تصویری استفاده میکنند . این فرش ها قابلیت چاپ هر گونه تصویری بر روی آنها وجود دارد ومیتوانیم به آسانی طرح وتصویری خود را سفارش دهیم وان را برای ما تولید کنند.این گونه خرید ها بیشتر مخصوص کسانی است که خود برای خانه ومحل کار ایده ای دارند  و قصد اجرای یک دکوراسیون  ویژه را دارند.

بیشتر اوقات شما میتوانید با مراجعه به مراکز فروش به علت اینکه این فرش ها در انواع و اقسام طرح ورنگ وتصویری می‌باشند فرش خود را با صرف اندک زمان خریداری نمایید،  و آنرا در هر نقطه ای از خانه استفاده کنید. این فرش ها قابلیت چاپ تصویر را در دو سمت دارند واین مزیت باعث شده کسانی که زود از یک محیط خسته میشوند با خرید این نوع فرش ها  و هربار استفاده از یک سمت محیطی زیبا و دلنشین برای خود و خانواده به وجود آورند.

یکی دیگر از مزیت های فرش های بامبو تصویری مانند دیگر فرش های بامبو دارند این است که این فرش ها هیچ گونه پرزی بر خلاف فرش های دستباف ندارند  واین از مزیت های آنها می‌باشد که همیشه مورد توجه علاقه مندان این فرش ها قرار میگیرد.

یکی دیگر از مزیت های فرش های تصویری استحکام وقوام آنها می‌باشد که این نیز به دلیل مواد چوبی است که در ساختار انها بکار رفته است واستحکام وقوام خاصی به این فرش ها میدهد از مزیت های دیگر این فرش ها میتوان به این مورد اشاره کرد که این فرش ها در مقابل نورخورشید مقاوم هستند واگر در معرض نور آفتاب قرار بگیرند کیفیت و وضوح تصویر وطرح خودرا نه تنها از دست نمی‌دهند بلکه بران نیز اضافه میشود .

این نوع فرش ها بر خلاف فرش های دیگر اگر در معرض رطوبت طولانی قرار بگیرند دچار هیچ گونه آسیبی نخواهند شد این در حالی است که اگر فرش های دیگر در معرض چند روز رطوبت قرار بگیرند دچار بید خوردگی میشوند وبه مرور زمان به تاروپود آن آسیب می‌رسد. این مزیت فرش بامبو تصویری به علت چوبی است که در آنها بکار رفته است این چوب بامبو رطوبت را به خود جذب نمی کنند و همین باعث این موضوع شده است.

از دیگر مزیت های فرش بامبو تصویری میتوان به این نکته توجه کرد که این فرش ها  به خاطر سبک بودن چوب بامبو که در ساخت آنها بکار رفته است  به آسانی میتوان آنها را جابجا کرد و هنگام تمیز کردن آنها نیز به خاطر سبکی وتکان دادن آنها هنگامی که در معرض گرد و غبار قرار میگیرند مشکلی نخواهیم داشت واین از مزیت های چوب بامبو می‌باشد .

میتوان از طرح منظره ایی بر  روی این فرش چاپ شده برای پذیرایی استفاده کرد وزیبایی وشکوه خاصی به منزل داد.  از این فرش ها گاهی برای ورودی در ها نیز به خاطر زیبایی خاصی دارند نیز  استفاده میشود وجلوه خاصی به خانه میدهند شاید دومین دلیلی که برای این کار در نظر می‌گیرند این باشد که این فرش ها خیلی دیر کثیف میشوند واین از مزایای طبیعی بودن آنهاست.

تاریخ ارسال: 1397/5/20
تعداد بازدید: 835
ارسال نظر