بازدید کل: 714838

بازدید امروز: 110

بازدید دیروز: 189

پرده مخمل پورشه

مخمل تنها پارچه ایست که میتواند چهار  فصل در پس خانه های ما آویزان باشدبدون اینکه انقضا داشته باشد. این پارچه با شکوه از دید طراحان مد و دکوراسیون منازل ، یکی از باشکوه ترین  و محبوبترینهاست . و میتوان  متناسب با رنگ  آنچیدمان را نیز اراسته کرد .

پرده تصویری , پرده تصویری پورشه , پرده

نکته

به طور مثال میتوانید مبلمان خود رابا ان ست کنید اگرچه کمی هزینه بر میشود ولی یک راهکار برایتان پیشنهاد میکنم. قسمتی از پارچهاستفاده شده در پرده مخملی خود را   در مبلمان و یا حتی در  بالشتکهای آن  قراردهیم و یا به عنوان رو میزی از آن استفاده کنیم تا هورمونی لازم بین وسایل خانهبه چشم بخورد .

تنوع رنگ پرده مخمل پورشه

به طور کلی پرده مخملی یک کت و شلوار شیک در خانه شماست که میتوانید 12 ماه  سال از ارامش  و اراستگی آن بهره مند  شوید تنوع رنگ  در پرده های مخملی معمولا به دو عامل بستگی دارد : اول  مسکونی  بودن مکان  یااداری بودندوم نوع مکان از نظر حالات روحیدر اداره جات از پرده های مخمل که قدری تن دودی دارند استفاده میکننددر اتاقهای نشیمن و پذیرایی از پرده های مخملیبا رنگهای خنک و روشن  و در اتاق خوابها از رنگهای گرم و تیره تر استفاده می شود.

چرا که اتاق خواب  جایگاهی برای استراحت است  و پرده های  مخملی  با ترکیبی ازرنگهای گرم و تیره،  در اوج زیبایی ، نور را در بهترین حالت کاهش داده و موجبدنجی محل برای خواب شما میشود.یک راز نهفته در این پارچه باشکوه ، زیبایی آن دراوج کهنسالیست . شما هرگز از یک دست مبل مخمل و یا یک دست پرده مخملی قرمزرنگ که ده ها سال است در پذیرایی خانه قدیمیتان جا خوش کرده اند دلسیر نخواهید شد .چون این گوهر ارزشمند  با گرد پیری در تار و پود خود هنوزهم  دلها را میرباید .

 

 

تاریخ ارسال: 1397/5/14
تعداد بازدید: 839
ارسال نظر