بازدید کل: 715295

بازدید امروز: 51

بازدید دیروز: 167

خرید اینترنتی انواع پرده زبرا با قیمت مناسب

امروزه اهمیت طراحی مناسب فضای داخلی منزل و محیط کار و تاثیر آن در افزایش بهره وری و ایجاد حس آرامش امری انکار ناپذیر است . هرچند استفاده از میلگرد و رابیتس و متعاقب آن گچ یا سیمان سال هاست در کشور ما رواج دارد اما در طول این مدت نحوه طراحی داخلی به ویژه طراحی دکوراسیون دستخوش تغییرات زیادی شده است. سابق بر این طرحها همگی یک چهارچوب خاصی داشتند و استفاده از اشکال منظم و چند ضلعی و یا تلفیقی از این اشکال بسیار متداول بود اما امروزه طراحان داخلی سعی دارند کمتر از قرینه سازی استفاده نمایند و یا به بیان بهتر سبک های کلاسیک رفته رفته جای خود را به سبک های مدرن داده اند.

 

انواع پرده زبرا, پرده پارچه ای, پرده مدرن زبرا, پرده زبرا, پرده اتاق, زبرا, پرده زبرا, چاپ روی پرده زبرا, چاپ روی پرده, زبرای چاپی, چاپ روی زبرا,

نقش پرده ها در طراحی داخلی

هنگامی که از انتخاب پرده ی مناسب برای پنجره یک محیط صحبت به میان می آید، اغلب ما آن را تنها به عنوان پوششی محفوظ برای ایجاد استقلال فردی در محیطی خصوصی و همچنین عنصری دکوراسیونی می شناسیم. همانطور که میدانید که پرده ها نقش بسیار مهمی در طراحی و دکوراسیون های منزل را برعهده دارند. فتودراپه قصد دارد در این مقاله یک نوع خاص از پرده با نام پرده زبرا را به شما معرفی نماید.

پرده زبرا چیست؟

این سوال اغلب برای بانوان ایرانی پیش می آید. این نوع پرده که یکی از مدرن ترین و بروز ترین پرده های بازار می باشد یک پرده دو لایه تور پارچه می باشد که کارایی های فوق العاده ای برای چیدمان و طراحی های داخلی دارد. این پرده ها به دلیل تغییر میزان نور می توانند در کافی شاپ ها و رستوران ها استفاده گردند. طراحان داخلی کافی شاپ ها و رستوران ها به شدت علاقه به این نوع از پرده دارند که توانایی ایجاد سایه روشن را دارا می باشد. همانطور که مستحضر هستید پرده های قبلی توانایی تنظیم نور را نداشته و حالت صفر و یکی برخورد می کردند. این نوع از پرده ها دارای تنوع رنگ فوق العاده ای می باشند که باعث می شود تمامی سلایق را پشتیبانی نماید و مناسب برای همه نوع فعالیت گردد.

انواع پرده زبرا, پرده پارچه ای, پرده مدرن زبرا, پرده زبرا, پرده اتاق, زبرا, پرده زبرا, چاپ روی پرده زبرا, چاپ روی پرده, زبرای چاپی, چاپ روی زبرا,

انواع پرده های زبرا فتودراپه :

  • پرده پارچه ای زبرا ساده
  • پرده پارچه ای زبرا ترکیبی
  • پرده پارچه ای زبرا طراح دار
  • پرده پارچه ای زبرا پلیسه
  • پرده پارچه ای زبرا سیلویت
  • پرده پارچه ای زبرا دو مکانیزم
  • پرده پارچه ای زبرا کودک

این نوع پرده زیبا و کارآمد را می توانید از فتودراپه، بروزترین و بهترین ارائه دهنده انواع تجهیزات و وسایل مربوط به دکوراسیون و چیدمان های داخلی تهیه فرمایید.

انواع پرده زبرا, پرده پارچه ای, پرده مدرن زبرا, پرده زبرا, پرده اتاق, زبرا, پرده زبرا, چاپ روی پرده زبرا, چاپ روی پرده, زبرای چاپی, چاپ روی زبرا,

خصوصیات پرده مدرن زبرا :

    پرده شب و روز می باشد و همانند پرده پذیرایی تشکیل شده است از تور طرح دار و آستری بسیار مناسب و زیبا برای منازل که با قیمت مناسب خود توانسته ازمحبوبیت بالایی در بین ایرانیان مواجه شود. لازم به ذکر است که پرده زبرا از چند سانت ساتن و تور با انواع طرح ها و رنگ ها تشکیل شده است که امکان سایه روشن شدن آسان را به محیط می دهد. پرده زبرا تنوع بسیار بالایی در طرح و رنگ دارد و حتی در اتاق کودکان هم قابل استفاده می باشد که این مورد در انواع مختلف پرده ها کم نظیر است. از پرده زبرا می توان در مکانهای اداری آموزشی و مسکونی به منظور پرده آشپزخانه و پرده اتاق خواب و پرده اتاق پذیرایی و پرده اتاق کودک استفاده نمود. باید این مورد را خاطر نشان کنیم که یکی از مزیت های پرده زبرا قابل شست و شو بودن آن است و این موضوع سبب می شود که در صورت آلودگی پرده به هر ماده ای جای نگرانی وجود نداشته باشد. می توان با شستن پرده از آن مثل روز اول استفاده نمود. قیمت مناسب و اعتبار شرکت فتودراپه را نیز باید به سایر ویژگی های این محصول اضافه نمود.

تاریخ ارسال: 1396/8/6
تعداد بازدید: 3666
ارسال نظر