بازدید کل: 715389

بازدید امروز: 145

بازدید دیروز: 167

نقش کاغذ دیواری سه بعدی در طراحی داخلی

نقش کاغذ دیواری سه بعدی در طراحی داخلی

بزرگترین مشکل درمسیر طراحی دکوراسیون منزل، ایجاد نوع درستی از جو و فضایی است که الهام بخش و مهیج و همچنین سرگرم کننده باشد. کاغذ دیواری سه بعدی می تواند بدون تلاش زیاد یک محیط چشم نواز را برای شما رقم بزند.

استفاده از طرح های تصویری برروی دیوار از گذشته توسط انسان نشان از هماهنگی ذوق و سلیقه انسان با طرح های روی دیوار دارد.

نقاشی روی دیوار به دلیل زمان بر بودن و هزینه بالا معمولاً در منازل خاص مثل امارتها ، کاخ ها و یا موزه ها صورت می گرفت و قشر متوسط و ضعیف امکان انجام این کار را در دکوراسیون داخلی خود نداشتند.

با گذشت زمان و راه یافتن ایده های جدید در طراحی دکوراسیون داخلی پوسترها توانستند وارد منازل ما شوند و زیبایی دکوراسیون داخلی را دو چندان کند.

با پیشرفت علم و ورود چاپگرهای قدرتمند هزینه چاپ نقوش مختلف برروی کاغذ دیواری کاهش یافت و این طرح های زیبا وارد خانه های اکثر مردم شدند.

کاغذ دیواری, کاغذ دیواری سه بعدی, سه بعدی, پوستر دیواری, پوستر سه بعدی, طراحی داخلی,
زیبایی خاصی کاغذ دیواری های سه بعدی  سبب شده این روزها موجی از مشتریان به سمت این کالای جدید سراریز شوند و این طرح ها را در دکوراسیون خود جای دهند.

بسیاری از طراحان داخلی می توانند هنگام مشاوره کارفرمایان، آنها را با این سبک جدید در دکوراسیون داخلی آشنا سازند.

جانمایی کاغذ دیواری سه بعدی

برای اینکه کاغذ دیواری سه بعدی جلوه و زیبایی خود را از دست ندهد و محیط را بیش از حد شلوغ نکند بهتر است تنها بر روی یک یا نهایتا دو دیوار نصب شود و برای بقیه دیوارها از کاغذ دیواری ساده استفاده شود.

کاغذ دیواری, کاغذ دیواری سه بعدی, سه بعدی, پوستر دیواری, پوستر سه بعدی, طراحی داخلی,

در مکانی که از کاغذ دیواری سه بعدی استفاده می شود، نورپردازی دکوراسیون بسیار مهم است و با نور درست و فضای اطراف مبلمان، کاغذ دیواری تا حد بسیار زیادی می تواند سایز اتاق را افزایش دهد، زیرا تصاویر چنان قدرتمند هستند که یک توهم ایجاد می کنند، به طوری که شما می خواهید تصاویر را لمس کنید. برای استفاده از پوستر دیواری بهتر است یک فضای بزرگ و پر نور را در نظر بگیرید و متناسب با محیط طرح را انتخاب کنید مثلا برای مکان هایی که به مدت طولانی و برای استراحت در آن هستید طرح هایی تک با فضای خالی مناسب تر از طرح مناظر طبیعی و شلوغ است. اگر از کاغذ دیواری سه بعدی با طرح شلوغ که به محیط عمق می دهد استفاده کردید، سایر عناصر دکوراسیون مانند پرده و مبلمان و فرش باید ساده انتخاب شوند.

کاغذ دیواری, کاغذ دیواری سه بعدی, سه بعدی, پوستر دیواری, پوستر سه بعدی, طراحی داخلی,

بر دیواری که پوستر دیواری نصب می شود از آنجا که طرح تکرار شونده نیست، نباید ساعت و تابلو و تلویزیون نصب شود و اگر خواستید مبلمان را جلو آن دیوار قرار دهید باید این نکته را در نظر داشته باشید که جلوی طرح پوستر را نگیرد.

استفاده از انواع مختلف کاغذ دیواری های سه بعدی در فضای هال و پذیرایی می تواند ایده ای جالب برای ایجاد تنوع در محیط باشد و از آن جهت که این مکان فضای مناسبی برای رفت و آمد مهمان ها و سایر اعضا خانواده می باشد، انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای آن می تواند ایده جذابی برای طراحی دکورسیون هال و پذیرایی باشد.

تاریخ ارسال: 1396/7/5
تعداد بازدید: 3816
ارسال نظر