بازدید کل: 704929

بازدید امروز: 229

بازدید دیروز: 255

رازها و اصول تزیین دکوراسیون داخلی منزل

 

از دکور و وسایل خونتون خسته شدید؟ همه چی تکراری و کهنه شده؟ خونتون خشک و بی روحه ؟ یه خونه شادو پرانرژی می خواید؟  می خواید یه کاری برای خونتون کنید ولی نمی دونید چه جوری ؟ شاید تعجب کنید ولی اینم می دونم که : نمی خواید از متخصصین شرکت ما و شرکت های همکار کمک بگیرید.

 

از رنگ های درخشان و شفاف استفاده کنید:

رنگ یکی از کم هزینه ترین ابزاریه که شما میتونین در دکوراسیون داخلی منزلتون ازش استفاده کنین.پس برین سراغش! رنگی رو انتخاب کنین که متضاد یا مکمل رنگ مبلمانتون باشه.اگر شما از اون دسته از آدمایی هستین که نمیدونین در انتخاب رنگ مشکل دارین مطالب سایت در مورد رنگ (رنگ سبز در طراحی داخلی ،استفاده از رنگ بنفش در طراحی مدرن) رو بخونید و بعد هم میتونین از فروشگاه هایی که رنگ میفروشن بخواین براتون از هر رنگ که مورد نظرتونه نمونه های کوچیکی درست کنه که شما بتونین رو دیوار تست کنین.اینجوری قبل از اینکه رنگ آمیزیتون کامل بشه میتونین هماهنگی یا عدم هماهنگی رنگارو با مبلمان خونتون چک کنین.

رنگ درخشان در دکوراسیون داخلی منزل

رنگ درخشان در دکوراسیون داخلی منزل

رنگ درخشان در دکوراسیون داخلی منزل

 

 از لوازم دکوری استفاده کنید تا چهره تازه ای به مبلمانتون ببخشین:

به جای خرید مبلمان جدید میتونین از کوسن های رنگارنگی استفاده کنین که مبلمانتونو نو و هیجان  انگیز میکنه.همچنین استفاده از قالیچه های رنگی میتونه به خونتون چهره تازه ای بده.از رنگهایی استفاده کنین که قبلا استفاده نکرده بودین.لوازم دکوری از این دست خیلی گرون نیستن و شما میتونین بر اساس رنگهای دکوراسیون داخلی منزل و سلیقتون اونارو عوض کنین.

لوازم دکوری در دکوراسیون داخلی منزل

لوازم دکوری در دکوراسیون داخلی منزل

لوازم دکوری دردکوراسیون داخلی منزل

 

با استفاده از نورپردازی مناسب دکوراسیون منزلتونو برجسته کنین:

طاقچه های روی دیوار به همراه نورپردازی که داخل اونا میشه میتونه به فضای ورودی خسته کنندتون جون تازه ای ببخشه و اونو برجسته کنه.با استفاده از نورپردازی که روی شومینه میکنین میتونین لوازم هنری روی شومینه رو درخشانتر و واضحتر کنین.همچنین نورپردازی روی گیاهانی که تو منزلتون دارین میتونه فضاتونو رمانتکیتر و دلچسبتر کنه.

 

از متریال ارزون برای درمان سادگی دیوارهای خونتون استفاده کنین:

پرده میتونه تاثیر خیلی زیادی روی دیوارها داشته باشه و اونارو از سادگی دربیاره.نوع گرون اون با پارچه های ابریشم و ارگانزا وجود داره.اما شما میتونین با کمی حوصله و دقت با استفاده از پارچه های معمولی و ارزون و با کمک کیت خیاطی پرده های متفاوتی درست کنین که به خونتون رنگ و روحی تازه بده.

تزیین دکوراسیون داخلی منزل با پرده رنگی

پرده در تزیین دکوراسیون داخلی منزل

تزیین دکوراسیون داخلی منزل با پرده

 

با استفاده از لوازم دکوری کم هزینه حموم خونتونو دیزاین کنین:

با استفاده ازحوله های رنگی پرده ها و شمع های  متنوع میتونین حمومتونو از یه فضای خسته کننده خارج کنین و رنگ خوبی به اون بدین.

اصول تزیین دکوراسیون داخلی منزل

اصول تزیین دکوراسیون داخلی منزل

این 5 اصل تزیین دکوراسیون داخلی منزل به شما کمک می کنه تا با ایجاد تغییراتی کم هزینه در ترکیب رنگی دکور خونتون ،روحی تازه تو خونتون بوجود بیاد که باعث بهتر شدن روحیه شما وخانوادتون و ارتقای سطح کیفی دکوراسیون منزل شما می شه.

 

منبع: سایت پرشین هوم

تاریخ ارسال: 1394/5/1
تعداد بازدید: 8047
ارسال نظر