بازدید کل: 707116

بازدید امروز: 70

بازدید دیروز: 210

رنگ خنثی در آشپزخانه ای معتدل


رنگ خنثی در آشپزخانه ای معتدل

تم رنگ خنثی انتخابی بسیار مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه است، زیرا میان رنگ های خنثی و مواد مورد استفاده در دکوراسیون آشپزخانه نزدیکی و همخوانی بسیار زیادی وجود دارد.

 برای استفاده از تم خنثی در ترکیب رنگی آشپزخانه از تعداد محدودی رنگ خنثی مانند کرم، طوسی و قهوه ای برای ترکیب رنگی کلی دکوراسیون فضا انتخاب کنید و یک سری رنگ های متمایز را نیز به عنوان اکسسوری و عناصر کوچکی که مدام جای آن ها در فضا تغییر می کند استفاده کنید تا بدون اینکه خللی در تم فضا وارد شود، فضا از سردی و بی روحی خارج شده و جان بگیرد.

آشپزخانه فضایی است که در آن به راحتی می توان با استفاده از مواد متنوع کنار هم تضاد و جذابیت بصری ایجاد کرده و با بافت ها بازی کرد. در این صورت می توان احساس هر بافت و ماده ای را نیز به سادگی تعدیل کرد. برای مثال احساس سرد کانترهایی از سنگ مرمر را می توان با کمک گرمایی که در بافت و رنگ صندلی های حصیری است کاملا از بین برد تا تنها رنگ خنثی، باشکوه و زیبای مرمر به چشم آید.

بنابراین نیازی نیست نگران سرمای برخی از مواد مهم و پرمصرف در دکوراسیون آشپزخانه باشید، زیرا به راحتی می توانید با استفاده از رنگ های خنثی اما گرم مانند فضاهای ذخیره سازی آجری فضا را متعادل و خوشایند سازید.حتی یک ظرف حصیری یا سفالی پر از میوه های شاداب و خوش رنگ هم می تواند سرمای ناشی از وجود مواد سخت و سرد را در فضای آشپزخانه از بین برده و تعدیل کند.

زمانی که تم رنگی خنثی را برای دکوراسیون آشپزخانه انتخاب می کنید دیگر قرار نیست رنگ یا رنگ های تند و قوی در کانون توجه قرار گیرند.از این رو اگر برای افزایش جذابیت  دکوراسیون آشپزخانه به دنبال کانون توجه مناسبی هستید می توانید روی اشکال و فرم ها حساب کنید. اشکال هندسی از قبیل مستطیل ها، دایره، بیضی و ... به واسطه وجود ظروف مختلف و اشکال موجود روی کابینت و کشوها و ... می توانند در مقابل دکوراسیونی با زمینه و جلوه خنثی به زیبایی خودنمایی کنند و به کانون توجه مناسبی در دکوراسیون آشپزخانه تبدیل شوند.

 

 

منبع: .sakhtemoon.com

تاریخ ارسال: 1394/12/13
تعداد بازدید: 5283
ارسال نظر