بازدید کل: 704935

بازدید امروز: 235

بازدید دیروز: 255

7 ایده عالی برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه در سال 2015

آشپزخانه های 2015 فقط برای آشپزی ساخته نمی شه در حقیقت یه اتاق چند منظوره است که در عین اینکه مثه یه رستوران مجهزه برای پخت وعده های غذایی ، فضاییه برای جمع شدن های گروهی اعضای خانواده و میهمان ها و جشن وسرور.

همیشه آشپزخانه ها قدرت کشش عجیبی دارن ،هر قدر که فضاهای متنوع برای پذیرایی از میهمان ها تدارک دیده باشیم ، در نهایت مرکز گفتگو آشپز خانه است!!!!!

طراحان برای پاسخ به این تمایل بشر آشپز خانه ها ی جدید رو به صورت یه اتاق مهمانی طراحی کرده اند.

تصاویر جذاب و توضیحات  زیردریچه ای به دنیای جدید طراحی دکوراسیون آشپز خانه در سال 2015 است برای طراحان و علاقمندان به مد سال

1.استفاده از رنگ ها ی سرزنده

طراحی دکوراسیون 2015 به گو نه ایه که آشپزخونتون رو به فضای سرزنده تبدیل می کنه.

این به این معنی است که نباید بترسید از اینکه رنگ رو جایی به کار ببرید که قبلا انتطار نداشتید.گاهی اوقات ایجاد زیبایی وابسته به ایجاد تضاد است.

امسال سعی کنید کابینت ها رو با رنگ های سرزنده رنگ کنید.این رنگ های پرزرق و برق به طور طبیعی چشم رو به خودش جذب می کنه و به عنوان نقطه کانونی عمل می کنه.

مطمئن باشید اعمال این مد در بازسازی آشپزخونه باعث زیباتر شدن دکوراسیون آشپزخونتون می شه.

طراحی آشپز خانه با رنگ های شاد

عکس کابینت رنگی لوکس

 

کابینت های قرمز در آشپزخانه مدل 2015

2.طراحی آشپزخانه 2015 با نورپردازی صنعتی

آشپزخونه باید به خوبی روشن باشه و نور لازم برای انجام فعالیت هایی که در این فضا انجام می شه رو تامین کنه.

در نورپردازی مد 2015 که کاربری های آشپز خونه رو افزایش میده ، تامین نور فضایی برای مکالمات وگفتگوها و اتفاقاتی مانند دور هم جمع شدن ساکنین بسیار مورد توجه است.

در سال 2015 به نورپردازی به سبک صنعتی گرایش زیادی هست.

این سبک شبیه چیه؟ چه شکلیه؟ این سبک بسیار متنوعه و استفاده از استیل و مس وبرنج وشیشه شفاف و سبک قدیمی لامپ های حبابی از اجزای کلیدی این سبکه که در تصاویر زیراین اجزای کلیدی رو در آشپزخونه های 2015 با این سبک نور پردازی به وضوح می بینید.


 

آشپزخانه شیک 2015

 

3.آشپزخانه با جزیره متحرک

آشپزخونه های 2015 به مکانی کاملا کاربردی و انعطاف پذیر تبدیل شدن. استفاده از جزیره های متحرک بدون محدودیت در نقشه آشپزخونه فضای روی کابینت بیشتری

به شما میده و باقفسه بندی فضای زیر جزیره برای چیدن ظروف فضای بیشتری رو دارید.

 

دکوراسیون آشپزخانه 2015

استفاده مفید از فضای آشپزخونه

جدیدترین مدل دکواسیون آشپزخانه

کانترهای متحرک در آشپزخونه های جدید

4.مدل جدید قفسه بندی کابینت

هنگامی که در مورد گرایش های مختلف طراحی  آشپزخانه در سال  2015 صحبت به میان می آید, نقش بازدهی و بهره وری بسیار چشمگیر تر می باشد.هیچ مکانی به اندازه ی یک آشپزخانه ایده آل برای قرار دادن قفسه های لوازم آشپزی مناسب نیست . قفسه های آشپزخانه محلی است که می تواند ضروری ترین وسایل آشپزی را در خود جای دهد و و باید به عنوان یک اولویت است به ارتقاء آشپزخانه شما بکار می آید.

قفسه های قابل جدا شدن نه تنها جستجو برای مواد آشپزی را راحت تر بلکه آن را بدون دردسرتر می سازد.قفسه های قابل جدا شدن شما را قادر می سازد که همه چیزها را به صورت یکجا می بینید و به راحتی می توانید چیدمان آن را عوض کنید .

امسال طراحی آشپزخانه بیشتر بگونه ای صورت گرفته است که شما بدون هیچ استرس و نگرانی بتوانید قسمتی از قفسه های آشپزخانه را بیرون بکشید و یا آن را تعویض کنید . روزی که شما بتوانید هر آنچه که اراده کنید را در عرض چند ثانیه پیدا کنید , قطعا شما را راضی و خوشحال خواهد کرد.

 

کابینت آشپزخانه شیک با طبقات متحرک

 

5.کشوهای عمودی آشپزخانه

یکی دیگر از شیوه های سازماندهی و چیدمان آشپزخانه که امسال رواج بیشتری یافته است پاسخ به این پرسش است که ,چرا چند کشو عمودی به دکور آشپزخانه ی خود اضافه نمی کنید ؟ هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید همه ی کشوهای آشپزخانه می بایست به صورت افقی ساخته شوند ,و اگر همیشه از الگوی ساخت کشوهای افقی پیروی کنیم  زندگی آسان تر می شود , سال 2015 سال تحولات بزرگ و تغییر ترکیب بندی کشوهای آشپزخانه به  شمار می رود.

طراحان این کشوهای طویل را در غیر معمول ترین مکان ها،جای می دهند ( یا گاهی پنهان می کنند ) تا از فضای اتلاف شده ی دیوارها , حداکثر استفاده را بکنند .

این نوع کشوها برای آشپزخانه هایی که فضای  بسیار کوچکی دارند و یا فروشگاه مثل ادویه جات وترشی جات بسیار مناسب و کارآمد هستند

طراحی کابینت مدل 2015

 

6. میزهای وسط آشپزخانه یک ایده ی جدید

در سال 2015 طراحی این میزها به گونه ای صورت گرفته است که این میزها نه تنها فقط برای آماده سازی غذا و یا سرو غذا , بلکه به عنوان دکور یا مبلمان خانه ها نیز کاربرد دارند. در طراحی های مدرن امسال , میزهای آَشپزخانه از یک وسیله ی ساده و سنتی به یک دکور بسیار زیبا و منحصر بفرد یک خانه تبدیل شده است . در نظر بگیرید که تعبیه درب های شیشه ای و یا حتی آینه به این میزها و یا حتی اضافه کردن چند قفسه به میزها برای  بازسازی میزهای چوبی قدیمی به میزهای ایسلند مدرن امروزی چقدر می تواند در زیبا کردن فضای خانه و آشپزخانه موثر باشد .

صرف نظر از سبکی که شما انتخاب می کنید،چیدمان میزهای انتخابی شما برای آشپزخانه باید با وضعیت و دکوراسیون خانه شما نیز هماهنگی داشته باشد و سبک انتخاب شود .

تصویری که شما از یک میز ایسلند در زیر می بینید بهترین خصوصیات تعریف شده را دارد .

خانه لوکس با کانتر آشپزخانه متفاوت


 
 

جدیدترین مدل کانتر آشپزخونه

 

7. کفپوش آشپزخانه

بنا به نظریه Stephen Alton کفپوش های طراحی شده در سال 2015 بسیار زیبا و چشمگیر می باشد , به ویژه هنگامی که این کفپوش ها به نوع طراحی  آشپزخانه می آید.کف پوش های پورسلین یکی از کف پوش های برگزیده در این سال بخصوص برای کسانی که بودجه محدودی دارند ,  می باشند. این کف پوش های از نظررنگ , الگوها و بافت و طول عمر پورسلین تنوع بسیار زیادی دارند .طول عمر این کفپوش ها نسبت به کفپوش های مشابه بیشتر است  – با وجودی که این کفپوش ها ساخته ی چین می باشند –طول عمر این کفپوش ها و کم هزینه بودن آنها نسبت به سایر کف پوش ها چنان که در زیر مشاهده می کنید باعث شده است که این کفپوش ها بهترین گزینه ی انتخابی استادان چیره دست باشد .

عکس جدیدترین کف پوش آشپرخانه

 

 

منبع سایت پارسیان هوم

تاریخ ارسال: 1394/5/1
تعداد بازدید: 15112
ارسال نظر