بازدید کل: 704390

بازدید امروز: 165

بازدید دیروز: 160

دکوراسیون متفاوت با ایده از چمدان

دکوراسیون متفاوت با ایده از چمدان

 

دکوراسیون متفاوت با ایده از چمدان : شنیده اید که می گویند هر چه خار آید، روزی به کار آید؟! امروز نوبت به کار آمدن چمدان های کهنه و بلااستفاده شماست. استفاده از چمدان های قدیمی به عنوان یک شی تزئینی در منزل ایده جالبی است، چراکه جذابیت خاصی به خانه شما می دهد، ضمن اینکه هزینه زیادی هم برایتان ندارد. تازه یادآور سفرهایی که با آنها رفته اید هم خواهند بود! از آن جایی که این ایده هنوز تازه است، می توانید سری به سمساری ها و دسته دوم فروشی ها بزنید و با قیمت ارزان یک چمدان قدیمی بخرید تا خانه تان را با آن جذابت تر کنید.

خیلی از مردم فکر می کنند وسایل قدیمی جایشان کنار سطل زباله سر کوچه است. اما طراحان دکوراسیون منازل معتقدند اشیا قدیمی و نخ نما می توانند جلوه ی زیبا و نوستالژیکی به منزل بدهند. یکی از این اشیا، چمدان است. برای خیلی از ما، چمدان های قدیمی به یادگار مانده است و متاسفانه بهترین جایی که برای آنها در نظر گرفته ایم گوشه ای از انباری خانه و زیر خروارها خاک است. اگر کمی سلیقه به خرج دهید، می توانید با هزینه کم از این یادگاری های کهنه بهترین ها را بسازید. با ما همراه باشید تا نشانتان دهیم، چمدان های کهنه چه حرفایی برای گفتن دارند!

چمدان ها را با وسیله ی خیلی تیز ببرید، بالای چمدان را به دیوار وصل کنید و با قرار دادن تابلوهای عکس و یا نماد شهرهایی که رفته اید، خاطرات آنها را در منزل زنده نگه دارید.

یک چمدان ساده، کهنه و کوچک! کافیست برایش چهار پایه پیدا کنید و از آن یک میز قدیمی برای گلدان سبزتان درست کنید!

مبل راحتی منزلتان چی رنگی است؟! می توانید برایش یک میز درست کنید. حتی می توانید چمدانتان را به رنگ مبلتان در بیاورید. وقتی می خواهید چرم را رنگ بزنید، پیش از آغاز به کار با الکل آن را تمیز کنید و با یک سنباده نرم آن را سنباده بزنید تا کثیفی های موجود روی سطح چرم از بین بروند. هم چنین برای براق شدن چرم می توانید به آن واکس بزنید. در انتها از رنگ آکریلیک استفاده کرده و چند لایه رنگ رو آن بزنید.

 

اگر حیوان خانگی دارید، می توانید با یک چمدان برایش بهترین تخت دنیا را درست کنید.

یک میز دراور از چمدان های کهنه چقدر می تواند به اتاقتان رنگ و لعاب دهد. هر باری که کشوی لباس یتان را بار می کنید از ساخته دستتان لذت خواهید برد!

همین حالا بروید و برای کتاب هایتان با یک چمدان کتابخانه کوچک و جذابی بسازید!

مبل! بله. همان چمدان های کهنه و قدیمی می توانند با کمی هزینه و دقت به یک مبل دیدنی مبدل شوند!


تاریخ ارسال: 1394/11/29
تعداد بازدید: 4232
ارسال نظر