بازدید کل: 715852

بازدید امروز: 62

بازدید دیروز: 173

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی زیبا و شیک با جدیدترین طرح ها

در طراحی داخلی خانه های ایرانی, دکوراسیون شیک و زیبای آشپزخانه اهمیت بسیاری دارد. در طراحی های جدید انجام شده برای این فضا, از انواع مدل کابینت ها استفاده می شود. در این مطلب با جدیدترین طرح های دکوراسیون آشپزخانه ایرانی زیبا و شیک آشنا می شویم.

 

جدیدترین طرح های دکوراسیون آشپزخانه ایرانی شیک

آشپزخانه های ایرانی از جذابیت خاصی برخوردار است. دلیل این مسئله ذوق و سلیقه ایرانی ها می باشد. نحوه چیدمان وسایل, تناسب و هماهنگی رنگ های موجود در آشپزخانه, استفاده از مدل کابینت های زیبا و … از جمله فاکتورهای مورد توجه در دکوراسیون داخلی آشپزخانه های ایرانی است. کابینت ها یکی از وسایل مورد نیاز و ضروری برای آشپزخانه های ایرانی به شمار می رود. تصاویر زیر نمونه هایی از جدیدترین این دکوراسیون ها را نشان می دهد.

استفاده از کابینت های ام دی اف، چوبی و یا طرح چوب یکی از شیک ترین ایده های طراحی آشپزخانه های ایرانی به شمار می رود. به علاوه نحوه چیدمان وسایل در آشپزخانه های ایرانی با دقت بسیاری انجام می شود. تصاویر زیر نمونه هایی از این ایده ها را نشان می دهد. همانطور که مشاهده می کنید نورپردازی در دکوراسیون آشپزخانه ها مورد توجه قرار گرفته است. زیرا علاوه بر زیبایی موجب روشنایی آشپزخانه می شود.

تاریخ ارسال: 1394/11/19
تعداد بازدید: 9391
ارسال نظر